Netværksmedlemmer

Bang El A/S

Lars Bang

lars@bang-as.dk

22311438

Barfod Skilte

Yasin Barfod

info@barfodskilte.dk

55893005

Bredgaards autoservice

Thomas Bredgaard

tsbredgaard@mail.dk

40501577

Byens Skilte og glarmester

Torben Værnskjold

post@byens.nu

20712223

Den gode håndværker

John Thomsen

kontakt@dengode.dk

71729005

Dream team Cleaning

Anne Høy

annej@email.dk

61 76 15 87

Finmekanisk Fabrik

Rene Rasmussen

finmekanisk@finmekanisk-fabrik.dk

5537 3625

GF Forsikring Sydsjælland

Michael Kromann

mikr@gfforsikring.dk

55 37 20 01

Vogmand Jørgen Christoffersen Og søn

Daniel Christoffersen

lj.christoffersen@gmail.com

40936472

Keis Event

Lisbet Keis

keis.events@gmail.com

30 63 63 30

Kimkogemand.dk

Kim Hemmingsen

hemmingways726@hotmail.com

22432045

Langebæk Alliancen

Kim Hemmingsen

hemmingways726@hotmail.com

22432045

Møns Bank

Allan Andersen

aa@moensbank.dk

55312401

Pribohuset

Kenneth Henriksen

kenneth@pribohuset.dk

40836328

Pronto Callcenter

Mette Monty Koor

mmk@prontocallcenter.dk

22921934

Rema1000 Stensved

Johnny Nielsen

933@rema1000.dk

55 38 61 27

Jyske Bank

Christian Mellergaard

meller@jyskebank.dk

40940374

89890945

Stege, Stensved og VOrdingborg begravelses forretning

Susanne Christensen

susanne@stegebegravelse.dk

55 81 44 66

Vordingborg.in

Anders Munch

red@vordingborg.in

42957089

Skorstensfejer Jesper Kjær

Jesper Kjær

falster@skorstensfejer.nu

54 43 40 05

Monkeysound

Henrik Vestergaard

henrik@dyrlev.dk

31 33 15 66

Vi samler erhvervslivet

 

 

Alle er velkomne

Netværket VAEN er for alle typer virksomheder.

Ring til Kim Hemmingsen allerede i dag og hør nærmere.

Tlf 22432045.

Find os på facebook

 
 

Støt Langebæk Alliancen.

Støt Langebæk Alliancen

Husk At gå ind og få lavet et OK benzin kort og støt klubben når i tanker, har i allerede et kort kan i gå ind og få lavet koden om så den støtter Langebæk Alliancen.

Koden til Langebæk Alliancen er 559650

Evt. spørgsmål kontakt:
Formand Kim Hemmingsen tlf. 22432045

Støt Langebæk Alliancen på www.ok.dk/lokalsporten